Serigrafi BaskıSerigrafi Baskı Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı Nedir? Nasıl Yapılır?

Ümit Etiket Sanayi olarak ticari hayata atıldığımız günden itibaren bu baskı tekniği vazgeçilmezlerimiz arasında yer almaktadır. Tarihçesi M.Ö. yıllara dayanan serigrafi baskı tekniği, gelişen teknolojiyle eski değerini yitirmiş gibi görünse de sektörümüzün olmazsa olmazıdır. Firmamız gelişen teknolojiyi serigrafi baskı tekniğine entegre ederek tek renk, çok renk, tram gibi baskılar konusunda uzmanlaşmıştır.

Özellikle otomotiv, elektrik-elektronik ve savunma sektörünün ihtiyacı olan uzun süre renk dayanımını sağlayabilmekteyiz. Bugün dijital makinelerde yapılan baskılar gözlemlediğimiz kadarıyla renk doygunluğu ve dayanıklılık konusunda serigrafinin kalitesini vermemektedir. Serigrafi baskı tekniği, piyasada ki birçok merdiven altı atölye diye tabir edilen yerlerde yapılabilsede, bu sanat tecrübe gerektiren ve yüzey-mürekkep uyumluluğunu tespit edebilecek, gerekli imkanlar sağlanmış atölyelerde ve işinin ehli ustalarca yapıldığı zaman en iyi sonucu vermektedir.

Ümit Etiket Sanayi olarak bu doğrultuda gerekli kalifiyeli personel istihdamı ve geleceğe dönük çekirdekten yetiştirmekte olduğumuz çalışanlarımız ile müşterilerimize güven veren firma olmayı hedeflemekteyiz. Etiket üretimi dışında, mimik diyagram, şablon veya direkt ürünün kendisine de baskı yapılabilmektedir. Gerçekleştirilen baskılar fırınlama işlemi görerek dayanıklılığı arttırılmaktadır.

Ayrıca müşterilerimizin işlerini kolaylaştırabilmek için gerekli ortam ve imkan sağlandığın da ürünün üretildiği fabrikaya personel gönderip baskı hizmeti vermekteyiz. Böylece zamandan tasarruf sağlayıp, ürünün taşıma esnasında görebileceği zararların önüne geçmekteyiz. Ayrıca fason baskı işlemlerini firmamız bünyesinde yapabildiğimiz gibi müşterilerimizin üretim alanların da teknik personelimiz ile de serigrafi baskı hizmeti vermekteyiz.

34 Yıllık Kalite ve Tecrübe ile...

Etiket İhtiyaçlarınız için

Çözüm Ortağınız!

Yılların tecrübesi ile uzun ömürlü, "kaliteli" ürünler üretiyoruz İhtiyaçlarınıza özel projelendirme ve tasarımlar yapıyoruz Yüksek kapasiteli üretim tesisi, son teknoloji makine parkuruna sahibiz
Bizi Arayın!

0312 354 23 37