Ümit Etiket Sanayi olarak, sektörün ihtiyaçları doğrultusun da üretimine yön veren firmamız; yeni yayımlanan TEİAŞ PR-10 Prosedüründe yer alan HRP Yalıtkan Uyarı Levhaya istinaden 2021 yılı başların da AR-GE çalışmalarına başlamış olup 3 ay gibi kısa bir sürede çalışmalarını tamamlayıp, sektöre yön verecek kalite de ürünler ortaya koymuştur.


İlk ürünler neticesinde prosedür de HRP Yalıtkan Levhalarla ilgili istenilen TİP Testlerini başarıyla tamamlayan firmamız Elektrik İletim Hatları ve Trafo Merkezlerinde kullanılan levhalarla ilgili üretime başlamıştır.


HRP Yalıtkan Uyarı Levha

Borosilikat zerine özel baskı boyaları ile baskısı yapılan, 850 °C’de 4 aşamada fırınlanarak üretmiş olduğumuz HRP sac levhalar iklim şartları farketmeksizin 40 yılın üzerinde renklerde solmama ve dökülmeme dayanım göstermektedir. Ayrıca çizilme ve darbelere karşıda müthiş bir dirence sahip olan levhalar talep edilen dayanım direncini fazlasıyla karşılamaktadır. Hali hazır Amerika ve birçok Avrupa ülkesinde kullanılmakta olan HRP Yalıtkan levhalar dayanıklılığını kanıtlamış durumdadır.


35 yıllık ticari hayatı boyunca sürekli yeniliklere açık olan firmamız, müşteri talepleri doğrultusunda geliştirmiş olduğu ürün sonucunda, gerek fiyat politikası, gerek üretim kalitesi olarak sektörün lider firması haline gelmiştir.


HRP Yalıtkan Levha

En kaliteliyi en uygun fiyata üretme amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda 1 yıl gibi kısa bir sürede HRP Uyarı Levhaları ile alakalı 100.000 adet levha üzerinde fabrika kabul yapılmış olup başarılı şekilde müşterilerimize ulaştırılmıştır.


HRP yalıtkan uyarı levhaları ile alakalı 2022 yılında 4000 m² yeni fabrikamızda yapmış olduğumuz tesis yatırımlarımız ile günlük 5000 adet HRP Sac levha üretim kapasitesi ile sektörün lider firması konumundayız.


Ümit Etiket

Hrp Yalıtkan Levha

Seo

UV Baskı

batıkent özel diş kliniği

Ankara Otomatik Kapı

fotoselli kapı fiyatları

SASDOOR

çayyolu kreş

otomatik panjur

Tork artırıcı