Asansör Sektörü Ürün Etiketleri

Şehir hayatının yoğun temposunda, yüksek binalar evler ve iş yerlerinde asansörler hayatımızın olmazsa olmaz araçlarıdır. Tıpkı arabalar gibi asansörlerinde ehemmiyetli kullanılması gerekmektedir. Bu noktada Ümit Etiket olarak üstümüze düşeni yapıyor ve asansör içerisinde ki kullanma talimatından, asansörün kimlik kartı olan metal etiketlerden ve asansörün kapasitesi ile ilgili olan bilgilerin yer aldığı etiketlerin üretimini yapıyoruz.

Müşteri talebine göre birden çok malzemeye (alüminyum, sticker, damla etiket veya paslanmaz) baskı yaparak asansörlerde de gereken yerimizi alıyoruz. Baskı hususunda etiketlerimizin sürekli göz önünde olacağını düşünerek çizilmeye, silinmeye ve kimyasallara karşı oldukça dirençli baskı yöntemleri kullanıyoruz.

Ayrıca asansör kartları için transparan pleksilerin lazer kesim ve üzerinde ki baskılarını da gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin firmamıza olan taleplerine anahtar teslim ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Asansör Sektör Etiket Üretimi Asansör Sektör Etiket Üretimi

34 Yıllık Kalite ve Tecrübe ile...

Etiket İhtiyaçlarınız için

Çözüm Ortağınız!

Yılların tecrübesi ile uzun ömürlü, "kaliteli" ürünler üretiyoruz İhtiyaçlarınıza özel projelendirme ve tasarımlar yapıyoruz Yüksek kapasiteli üretim tesisi, son teknoloji makine parkuruna sahibiz
Bizi Arayın!

0312 354 23 37

Otomatik Kapı fiyatları

seksiyonel kapı

ankara avukat

https://ayboga.av.tr

ankara evden eve nakliye

non woven bags manufacturer

ankara kira avukatı

şahin ilgi

otomatik kapı

yükseköğretim hukuku

best tattoo artist in miami