Gizlilik Politikası

Ümit Etiket Sanayi Ltd. Şti. olarak, müşterilerimizin ve web sitemizi ziyaret eden kişilerin gizliliğine büyük önem vermekteyiz. Web sitemiz üzerinden toplanan kişisel veriler, yalnızca KVKK'da belirtilen amaçlar doğrultusunda ve ilgili mevzuat çerçevesinde işlenmektedir. Kişisel verilerinizin güvenliği için gerekli tüm teknik ve idari tedbirler alınmaktadır. Kişisel verileriniz, izniniz olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Veri Güvenliği:

Şirketimiz, toplanan kişisel verilerin güvenliğini sağlamak amacıyla, teknolojik gelişmelere uygun güvenlik önlemleri almaktadır. Bu kapsamda, olası veri ihlallerine karşı sürekli olarak izleme ve değerlendirme yapmakta, kişisel verilerin korunması için gerekli tüm önlemleri titizlikle uygulamaktayız.

Kişisel verilerinizle ilgili daha fazla bilgi almak ve haklarınızı nasıl kullanabileceğinize dair detaylar için [info@umitetiket.com] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

34 Yıllık Kalite ve Tecrübe ile...

Etiket İhtiyaçlarınız için

Çözüm Ortağınız!

Yılların tecrübesi ile uzun ömürlü, "kaliteli" ürünler üretiyoruz İhtiyaçlarınıza özel projelendirme ve tasarımlar yapıyoruz Yüksek kapasiteli üretim tesisi, son teknoloji makine parkuruna sahibiz
Bizi Arayın!

0312 354 23 37

Otomatik Kapı fiyatları

seksiyonel kapı

ankara avukat

https://ayboga.av.tr

ankara evden eve nakliye

non woven bags manufacturer

ankara kira avukatı

şahin ilgi

otomatik kapı

yükseköğretim hukuku

best tattoo artist in miami