Metal etiket, ürünün dış görünüşünde markayı temsil eden reklamcılık ürünleridir.

Ticaret sektöründe rekabetin sürekli olarak sıcak kalması sebebi ile bu ürünler her zaman kullanıcıların zihininde yer edinmelidir. Metal etiket, sağlamlık ve kullanılabilirlik açısından bu etkiyi kullanıcılar üzerinde sağlıyor. Ancak ürünün kalitesinde bozulma olmamasına rağmen etikette oluşan deformasyon marka değerini yıpratır. Ümit Etiket olarak bunun bilincinde hareket ediyoruz.

Müşterimizin talebi doğrultusunda, iç mekan veya dış mekan, istenilen mukavemet gücü, kimyasala maruz kalması gibi durumları göz önünde bulundurarak farklı metodlarda üretim yapabiliyoruz.

Bunlar;

• Asit indirme,

• Yüksek Mikron Baskı,

• Lazer Kazıma,

• UV baskıdır.


Kısaca açıklayacak olursak asit indirme etiket, istenilen logo ve yazıları alüminyum üzerine kimyasal ile çökerterek işlenmesi ve akabinde istenilen renklere boyanmasıdır. Metal etiketler içerisinde en dayanıklı etikettir. Alüminyum dışında paslanmaz, pirinç ve bakır malzemeye de uygulanabilir.

Yüksek mikron baskı, serigrafi baskı yöntemi ile yapılır. İthal boyalar ile eloksal kaplama alüminyum üzerine baskı gerçekleşir. Baskı işleminden sonra boyanın malzemeye hapsolması için özel yöntemler uygulanır.

Sonuç olarak asit, solvent, tiner ve yağdan etkilenmeyen bir etiket elde edilir. Leke tutmaz ve oksitlenmez. Koşullara göre UV ışınına maruz kalmaz ise 30 yıldan fazla dayanım süresi vardır.

UV baskıda ise baskı dijital makineler ile yapılır. Bu sebepten ötürü renk sınırlaması yoktur. Üretimi hızlı ve hatasız gerçekleşir. Dış ortamda 10 yıl arası mukavemet gücü vardır. Lazer markalama etikette ise, istenilen malzeme üzerine lazer ışınları kullanılarak istenilen grafik ve yazılar kusursuz ve hızlı bir şekilde işlenir. Kullanılan malzemeler; renkli eloksallı alüminyum ve 304 kalite paslanmazdır. Özellikle değişken data bilgilerinin olduğu ve QR Code istenen etiketler de kullanılan yöntemdir.

Ümit Etiket

Metal Etiket

Web Tasarım Ankara

batıkent diş kliniği

etiketuzmani.com

Ankara Otomatik Kapı Fiyatları

fotoselli kapı istanbul

otomatik kapı fiyatları

incek kreş

panjur

Elektrikli Tork Anahtarı